#20latPayU – podsumowanie konkursu

O zwycięzcach i wynikach akcji.

W tym roku świętujemy 20. urodziny PayU. Jedną z akcji specjalnych, które przygotowaliśmy z tej okazji był konkurs dla fanów zakupów online.

 

W czerwcu 2002 roku została wykonana pierwsza transakcja za pośrednictwem systemu płatności PayU. Naszym celem było wtedy przyśpieszenie oraz zwiększenie bezpieczeństwa transakcji dokonywanych przez Internet, aby e-handel mógł stać się bardziej dostępny dla każdego. Od tamtego czasu rynek e-commerce nieustannie ewoluuje i rozwija się w tempie dwucyfrowym każdego roku, a PayU z lokalnego lidera płatności online wyrosło na globalnego gracza na rynku fintech. 

 

Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zbudowaliśmy solidne partnerstwa z najbardziej rozpoznawalnymi markami w polskim e-commerce, a także zdobyliśmy zaufanie milionów e-konsumentów, którzy każdego dnia sięgają po bezpieczne płatności z PayU  – mówi Joanna Pieńkowska – Olczak, prezes zarządu PayU S.A. .

Konkurs #20latPayU

Zorganizowany z okazji 20. urodzin konkurs odbywał się na stronie: https://20latpayu.pl/, trwał przez cały czerwiec, a do wygrania były vouchery zakupowe do wybranych sklepów internetowych, o wartości 1 000 zł każdy. W gronie partnerów konkursu znalazły się firmy: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk.

 

Ponadto osoby, które zdecydowały się na udział w konkursie przyczyniły się do posadzenia drzew. W ramach akcji PayU zakupiło 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu. Drzewa zostaną posadzone jesienią tego roku we współpracy z Posadzimy.pl.

 

Aby wziąć udział w konkursie #20latPayU należało napisać życzenia urodzinowe dla PayU oraz wysłać swoje zgłoszenie. Przez cały czerwiec w akcji udział wzięło ponad 19 tys. osób. Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoniła 20 laureatów, którzy wygrali vouchery do wybranych przez siebie e-sklepów. Wybór zwycięzców był trudny, ponieważ wśród przesłanych życzeń znalazło się mnóstwo wspaniałych tekstów. 

 

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy! Gratulujemy laureatom i mamy nadzieję, że wszystkie skierowane do nas życzenia się spełnią.

 

ziemia technologia 20 lat płatności bez granic PayU

14