„50 Osobistości Biznesu” dla Fundacji “Akogo?”

Joanna Pieńkowska – Olczak, prezes PayU, w książce Magazynu Businesswoman & life.

10 czerwca podczas uroczystej charytatywnej gali Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz redakcji Magazynu Businesswoman & life odbyła się premiera książki „50 Osobistości Biznesu”.


W tym roku PayU świętuje 20 lat. Od dwóch dekad
działamy na rzecz rozwoju rynku płatności internetowych i cieszymy się zaufaniem największych marek e-commerce w Polsce oraz milionów e-konsumentów pokazując, że świat płatności nie ma granic. Jak zmienił się rynek e-commerce na przestrzeni tego czasu, jak przekonać użytkowników do korzystania z nowinek technologicznych, na co zwracać uwagę planując rozpoczęcie sprzedaży międzynarodowej? Odpowiedzi m.in. na te pytania znaleźć można w najnowszej książce wydanej przez redakcję Magazynu Businesswoman & life.

 

 

 

„50 Osobistości Biznesu”

Książka „50 Osobistości Biznesu” to zbiór 50. inspirujących rozmów z osobami związanymi z różnymi dziedzinami biznesu, m.in z Ireną Eris, Dominiką Żak, Grażyną Torbicką, Jackiem Santorskim, Darią Widawską. 

 

Joanna Pieńkowska – Olczak, prezes PayU udzieliła wywiadu autorom książki i opowiedziała m.in. o rynku e-commerce, o płatnościach internetowych oraz o kulturze organizacyjnej w PayU. Cały dochód ze sprzedaży książki przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

 

 

Ewa Błaszczyk wystąpienie na premierze książki „50 Osobistości Biznesu”
Ewa Błaszczyk, założycielka Fundacji “Akogo?” podczas premiery książki “50 Osobistości Biznesu”.

Fundacja „Akogo?” to organizacja pozarządowa, która od 16 lat zajmuje się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. Dzięki, m.in. działaniom Fundacji, od 2013 roku w Warszawie działa klinika „Budzik”, do której trafiają dzieci w wieku 2-18 lat. Od czasu jej powstania, w placówce wybudziło się ponad 90 dzieci. Obecnie Fundacja prowadzi działania, których celem jest powstanie kliniki „Budzik” dla dorosłych.*

 

Zachęcamy do wsparcia działań Fundacji poprzez zakup tej inspirującej książki. Publikację nabyć można tutaj.


*źródło:  https://www.akogo.pl/pl/fundacja/fundacja/o-fundacji-akogo

14