e-Gazele Biznesu 2020

Ranking dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm.

E-Gazele Biznesu to ranking honorujący małe i średnie przedsiębiorstwa, które z sukcesem prowadzą sprzedaż w internecie. Spośród wielu zgłoszeń wybierane są biznesy wyróżniające się dynamicznym rozwojem na polskim rynku e-commerce. W tegorocznej, siódmej edycji rankingu, którego partnerem jest PayU, wyłoniono 266 firm – liderów handlu online.

 

Wyniki rankingu e-Gazele Biznesu 2020 zostały opublikowane 27 listopada i uwzględniły laureatów, których roczny przychód w 2019 roku mieścił się w przedziale od 50 000 zł do 1 miliona zł Analizowano między innymi przychody brutto ze sprzedaży online, ilość wysyłanych paczek oraz procentowy udział sprzedaży internetowej w obrotach firmy.

 

Gratuluję wszystkim firmom, które zostały wyróżnione w rankingu „eGazele Biznesu 2020”. Jestem przekonana, że zaznaczyły one swoją pozycję w tym zestawieniu dzięki konsekwentnej realizacji długofalowych strategii rozwoju, w związku z czym rozwijają się dynamicznie niezależnie od koniunktury gospodarczej.

– Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU S.A.

Laureaci rankingu e-Gazele Biznesu 2020

Mamy zaszczyt przedstawić listę przedsiębiorstw, które uplasowały się w pierwszej dwudziestce rankingu:

 

 1. iCOD.pl Marek Korzus
 2. Purella
 3. Maciej Pietruszka Skład Opału
 4. Superauto24.com
 5. MasterEdukacja.pl Paulina Okoń
 6. Hempking
 7. Airpress Polska
 8. Home Studio Mebli Kuchennych Jarosław Ciura
 9. KFI
 10. Pako Group
 11. R.M.P
 12. Souvre Polska
 13. Zolta Trade
 14. Debiut Plus
 15. CSG
 16. Fundacja ITFF
 17. Grupa MND
 18. Pozzani Polska
 19. xTrading Spółka
 20. DentalTree

 

Z pełną listą Laureatów można zapoznać się na stronie projektu.

 

Z badania e-Gazele Biznesu przeprowadzonego wśród Laureatów rankingu wynika, że PayU jest najczęściej wybieranym integratorem płatności w Polsce wśród małych i średnich firm działających w branży e-commerce. Korzystanie z naszych usług potwierdziło 54 proc. badanych firm. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie do naszych usług. Z przyjemnością rozwijamy się, aby zagwarantować Państwu wsparcie w budowaniu bezpiecznego i sprawnego procesu zakupowego, który przekłada  się na zaufanie i lojalność klientów.

 

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom i życzymy dalszego, dynamicznego rozwoju oraz wielu sukcesów w e-biznesie!

14