e-Gazele Biznesu poszukiwane!

Zgłoś firmę do prestiżowego rankingu Pulsu Biznesu.

Polacy uwielbiają zakupy w sieci, o czym świadczą znaczne wzrosty na rynku e-commerce, utrzymujące dwucyfrowy poziom już od wielu lat. Najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy mogą pochwalić się swoimi wynikami biorąc udział w rankingu e-Gazele Biznesu, którego partnerem jest po raz kolejny PayU! 

 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak zgłosić swój udział.

Celem rankingu e-Gazele Biznesu jest promowanie małych i średnich firm z branży e-commerce, które ze względu na swoje rozmiary i zwykle wysoką specjalizację, są często pomijane w innych zestawieniach.

 

O tytuł e-Gazeli Biznesu mogą ubiegać się firmy, zajmujące się handlem w internecie, które w latach 2019–2020 odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży i zysk w 2020 roku. Lista rankingowa jest otwarta. Będzie ona liczyła tyle pozycji, ile firm przejdzie pozytywnie etap weryfikacji wyników.

Jak zgłosić firmę do rankingu e-Gazele Biznesu?

Chętni mogą zgłosić swoją firmę, wypełniając formularz dostępny na stronie https://www.pb.pl/egazele/. Publikacja wyników zostanie ogłoszona na uroczystej gali, odbywającej się 23 listopada 2021 roku. 

 

Nie czekaj, zgłoś się do tegorocznego rankingu i pokaż, jak można rozwijać skrzydła w e-commerce!

 

zgłoś firmę

14