PayU GPO na Impact’24

15 – 16 maja 2024, Poznań

Największe wydarzenie dotyczące technologii i transformacji cyfrowej już 15 i 16 maja w Poznaniu! Ponad 600 speakerów wystąpi na 9 scenach, poruszając 23 ścieżki tematyczne dla 6 tysięcy uczestników.  

 

Konferencja Impact’24 gromadzi liderów branży, przedsiębiorców, innowatorów i entuzjastów technologii w celu omówienia i prezentacji najnowszych trendów, innowacji i przełomowych rozwiązań w technologii dla biznesu i społeczeństwa. Dzięki zróżnicowanemu wachlarzowi tematów, Impact’24 pobudza wnikliwe rozmowy i sprzyja nawiązywaniu kontaktów, które napędzają stale ewoluujący krajobraz technologii i gospodarki cyfrowej.  

 

PayU GPO, lider płatności online, jest częścią tego prestiżowego wydarzenia nieprzerwanie od jego drugiej edycji.

impact

Eksperci PayU na scenie Impact’24 

Daniel Cohen, CEO PayU GPO – top speaker wydarzenia 

 

PayU GPO aktywnie angażuje się w dyskusję dotyczącą tematów związanych z technologią. Na scenie Impact’24 Daniel Cohen, CEO PayU GPO wystąpi w roli prelegenta w moderowanej dyskusji na temat AI: Strategia firm a doświadczenie klienta 

Dyskusja, moderowana przez Aleksandrę Przegalińską z Akademii Leona Koźmińskiego, w której wezmą udział również Jakub Borowiec z PwC i Monika Röhr-Łukasik z Foundever, będzie dotyczyła kluczowych tematów, takich jak integracja sztucznej inteligencji w strategii biznesowej, wpływ AI na zaangażowanie klientów, wyzwania i możliwości wdrożenia oraz przyszłe trendy w krajobrazie sztucznej inteligencji.  

 

15.05.2024, godz. 14:40 – 15:05, Scena 1, Ścieżka: Digital Future.  

 

Daniel Cohen udzieli również wywiadu na żywo na scenie Financial Tech, a rozmowę tę moderować będzie Bianca Lopes. Będzie to wspaniała okazja do zagłębienia się w wizję PayU GPO i omówienie najważniejszych szans i wyzwań w intensywnie rozwijającej się branży fintech.

 

15.05.2024, godz. 15:35 – 15:50, Scena 2, Ścieżka: Financial Tech.  

 

Marek Dworzański, Head of Financial Settlements na Impact’24 

Jakie są kierunki rozwoju fintechów? Jaka w tym obszarze czeka nas przyszłość? Marek Dworzański, Head of Financial Settlements EMEA PayU GPO wraz z ekspertami branżowymi Andreasem Spengelem z Mastercard i Fedele Di Maggio z DiPocket odpowie na te i inne pytania dotyczące technologii branży fintech. Moderowana przez Michała Wąsowskiego z money.pl sesja zatytułowana „Go local or go global? Kierunki rozwoju fintechów” będzie poświęcona kluczowym kwestiom związanym z ekspansją fintechów.  

 

15.05.2024, godz. 16:30 – 16:50, Impact Arena 

 

Zapraszamy do spotkania z nami i udziału we wskazanych panelach z przedstawicielami PayU.  

 

Cała agenda wydarzenia dostępna jest tutaj. 

14