PayU GPO na konferencji The Next Web 2024

Prezentacja polskiej innowacyjności w branży FinTech

W ubiegłym tygodniu mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w konferencji The Next Web (TNW) 2024, czyli jednym z najbardziej prestiżowych festiwali technologicznych w Europie. Nasza obecność na tej konferencji była możliwa dzięki zaproszeniu wystosowanemu przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Ambasadę Polski w Holandii. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią misji reprezentującej polskie firmy technologiczne na tym ważnym wydarzeniu.

 

Stoisko PAIH: Centrum polskich innowacji technologicznych

Jednym z głównych punktów naszej obecności na TNW było stoisko PAIH, gdzie byliśmy dostępni dla uczestników konferencji. To stoisko służyło jako centrum prezentujące siłę i innowacyjność polskich firm technologicznych. Z przedstawicielami firm biorących udział w misji gospodarczej spotkała się na miejscu Pani Ambasador Margareta Kassangana, demonstrując wsparcie dla polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej.

 

Masterclass FinTech Poland

Innym ważnym punktem naszego udziału była sesja Masterclass zorganizowana przez Ambasadę Polski w Holandii przy współpracy z FinTech Poland. Ta sesja oferowała szczegółowe spojrzenie na krajobraz polskiego FinTechu oraz najnowsze trendy w rozwoju tej branży. Nasza obecność w tym wydarzeniu została wzmocniona przez inspirującą prezentację wygłoszoną przez członka zarządu PayU S.A. – Marka Dworzańskiego. W tej prezentacji przedstawiliśmy szeroki zakres działalności PayU, nasze rozwiązania płatnicze dla e-commerce oraz wizję budowania świata bez granic finansowych. Podkreśliliśmy rolę PayU jako lidera FinTech i pioniera płatności internetowych z Polski, wspierającego polską przedsiębiorczość i napędzającego rozwój handlu internetowego.

 

Chcielibyśmy wyrazić nasze serdeczne podziękowania dla PAIH oraz Ambasady Polski w Holandii za ich wsparcie i za włączenie nas w tę ważną misję. Ich wysiłki na rzecz promocji polskiej technologii i innowacyjności na arenie międzynarodowej są godne pochwały, a my jesteśmy wdzięczni za możliwość reprezentowania polskich innowacji technologicznych na TNW.

14