PayU na Impact 2023!

’Breaking boundaries as a woman’

W maju odbędzie się kolejna edycja najbardziej prestiżowego i największego wydarzenia gospodarczo-technologicznego w Europie Środkowo-Wschodniej – Impact 2023. PayU jest stałym partnerem kongresu już od kilku lat i regularnie uczestniczy w toczących się podczas tego wydarzenia dyskusjach, spotkaniach round-table czy warsztatach.

 

Podczas tegorocznej edycji Impact chcemy wyrazić wsparcie naszej organizacji dla kwestii wzmacniania pozycji kobiet w biznesie oraz budowania środowiska pracy bez ograniczeń   – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, CEO PayU w regionie CEE.

 

Na scenie Impact wystąpi nasza wspaniała koleżanka z PayU, poszukiwaczka przygód, osoba z niezwykłą pasją do ekstremalnych wyzwań i przełamywania własnych granic, a przede wszystkim orędowniczka równouprawnienia kobiet – Andrea Mason.

 

Andrea jest członkinią Zespołu Produktowego PayU, która ukończyła 10-krotnego Iron Mana, przebiegła przez Góry Skaliste, przebiegła najwyższy maraton na świecie i dokonała 4 rekordów świata, w tym przepłynięcia przez pełne rekinów wody w RPA.

 

W 2019 roku Andrea ukończyła wyzwanie, które uważano za niemożliwe: przepłynęła 34 km kanałem La Manche, przejechała na rowerze 900 km przez Francję, a następnie wspięła się na Mount Blanc. Dokonała tego wszystkiego w zaledwie 4 dni i 20 godzin. PayU z dumą wspierało ją w tym ekstremalnym projekcie.

 

Andrea podjęła decyzję o wzięciu udziału w tym ekstremalnym wyzwaniu po przejściu poważnej operacji endometriozy i wygranej walce z rakiem szyjki macicy. Od tego czasu aktywnie edukuje i przełamuje tabu związane z menstruacją i zdrowiem reprodukcyjnym.

 

W 2020 roku Andrea założyła fundację Lady Talks Matters, która wspiera kobiety w RPA i walczy z ubóstwem menstruacyjnym.

 

Historia Andrei jest inspiracją do podejmowania wyzwań i pokazuje kobietom, że niemożliwe nie istnieje.

PayU na Impact 2023

14