Pracownicy PayU w biegu „Policz się z cukrzycą”

58 osób w 34 miastach i 13 państwach. Pracownicy PayU na całym świecie „policzyli się z cukrzycą”.

Wielka inicjatywa – o biegu “Policz się z cukrzycą”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagrała po raz 30. tym razem celem zbiórki było zebranie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 

W dniu Finału zadeklarowana zebrana kwota to aż 136  282  325 zł!*. Na jubileuszowej zbiórce ‘PayU dla WOŚP’ zebraliśmy razem z internautami aż 728 865 zł, w tym 200 000 zł przekazane przez PayU.

 

WOŚP to jednak nie tylko Finał, to również szereg inicjatyw edukacyjnych i medycznych. Jedną z takich akcji jest bieg „Policz się z cukrzycą”, który już od 16 lat towarzyszy finałowym wydarzeniom. Celem biegu jest promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca.

 

Dystans, jaki należało pokonać w związku akcją to 5 km, w dowolnej formie przy użyciu własnych mięśni i… z uśmiechem na twarzy. Nie wynik na mecie był jednak najważniejszy, a chęci. To wydarzenie w pełni charytatywne, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Dotychczas z funduszy pozyskanych z organizowanych biegów zakupiono 1776 pomp.

 

W tym roku bieg zorganizowany został stacjonarnie 29.01 w Warszawie oraz „wirtualnie” z każdego miejsca na świecie. Międzynarodowy zespół PayU wziął udział w wydarzeniu – zarówno wirtualnie jak i stacjonarnie.

bieg WOŚP PayU

Policzyliśmy się z cukrzycą na świecie!

Pracownicy PayU niezwykle chętnie uczestniczą w inicjatywach, które łączą ideę pomagania z aktywnościami sportowymi. W wirtualnym biegu „Policz się z cukrzycą” nasz zespół pobiegł w 13 państwach i 34 różnych miastach. Wśród nich znalazły się lokalizacje takie jak Saragossa, Berlin, Londyn, Bangalore, Mumbai, Faridabad, Sydney, Tel Aviv, Bogota czy San Francisco. Pobiegliśmy dla WOŚP w RPA, USA, Indiach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Izraelu, Kolumbii, Australii, Polsce, Hiszpanii i Rumunii. Zobaczcie video z pozdrowieniami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy z całego świata!

 

 

Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy zaangażowali się w akcję i policzyli się z cukrzycą!

 

*dane na 31.01 https://bit.ly/3Hwgmdv

ziemia technologia 20 lat płatności bez granic PayU

14