The Next Frontier – globalny raport
e-commerce

Poznaj analizę wydatków konsumenckich online w 19 krajach na pięciu kontynentach w czterech szybko rozwijających się sektorach handlu elektronicznego: uroda i kosmetyki, treści cyfrowe, moda i akcesoria oraz edukacja.

Rynki szybko rozwijające się odnotowują bezprecedensowy wzrost wydatków konsumenckich w internecie, wynika z nowego raportu o handlu elektronicznym na świecie. Raport zatytułowany „The Next Frontier” opisuje najbardziej obiecujące kierunki ekspansji dla wschodzących liderów handlu elektronicznego, które dotychczas często były pomijane na rzecz bardziej tradycyjnych rynków zachodnich.

 

W raporcie przeanalizowano cztery najszybciej rozwijające się sektory konsumenckie, w których PayU widzi duży potencjał wzrostu w nadchodzących latach. Raport ujawnia, że Ameryka Łacińska ma najbardziej obiecujące i konsekwentne trendy wzrostu i ma stać się nowym globalnym celem handlu elektronicznego dla wschodzących liderów handlu elektronicznego, czyli szybko rozwijających się firm internetowych i wielokanałowych, które chcą się wyróżnić w swoim sektorze.

Regiony takie jak Ameryka Łacińska, Europa Środkowo-Wschodnia, Afryka, a także Indie i Azja Południowo-Wschodnia, z rosnącym dochodem rozporządzalnym dla niektórych grup ludności przeznaczonym na konsumpcję oraz rosnącą łącznością internetową i adaptacją urządzeń mobilnych, mogą pochwalić się kupującymi z dużą znajomością technologii cyfrowych, poszukującymi towarów i usług pochodzących z całego świata. Zdobywanie nowych rynków jest kluczowe dla zwiększania przychodów i poszerzania bazy klientów. Jest to jednak proces bardzo złożony i wymagający dużych nakładów. Wymaga głębokiej wiedzy na temat każdego rynku, w tym ekosystemu płatności i preferencji konsumentów.

 

Przyspiesz swój rozwój – zostaw swój służbowy adres e-mail i pobierz raport, aby dowiedzieć się, które rynki zagraniczne oferują największe możliwości dla wschodzących liderów handlu elektronicznego w 2021 r. i w najbliższej przyszłości.

14