Finansowanie dla Twojej firmy

Poznaj elastyczne finansowanie od YouLend, partnera PayU. Zdobądź środki i poszerzaj horyzonty swojego biznesu!

Poznaj YouLend


Wraz z naszym partnerem YouLend proponujemy kredyt dla Twojej firmy na dowolny cel, który jest spłacany z salda sklepu generowanego przez PayU. 20% dziennych obrotów sklepu zostaje przeznaczonych na spłatę kredytu.
Parametry finansowe każdego kredytu są indywidualnie wyliczane przez YouLend w zależności od ryzyka, wysokości limitu oraz estymowanej długości spłaty kredytu.

 

YouLend to preferowana platforma finansowania przez wiele wiodących światowych platform e-commerce, firm technologicznych i dostawców usług płatniczych.
Platforma YouLend dzięki swojemu oprogramowaniu i interfejsom API umożliwia oferowanie elastycznych produktów finansowych dla naszych wybranych klientów, bez konieczności narażania kapitału na ryzyko.
Proponowane przez YouLend finansowanie jest niezwykle szybkie. Po złożeniu wniosku, klienci zazwyczaj otrzymują ofertę jeszcze tego samego dnia. Po zaakceptowaniu oferty finansowanie jest wypłacane tego samego lub następnego dnia.
YouLend, który działa z powodzeniem w Wielkiej Brytanii, a także w wielu krajach europejskich – ma najwyższy wskaźnik akceptacji klientów w branży. Ponad 90% klientów otrzymuje zgodę na finansowanie działalności.
Do partnerów YouLend należą EQT, Allianz Global Investors, Shopify, eBay i Paymentsense.

Proces wnioskowania jest w pełni online i zajmuje kilka minut!

podpisywanie dokumentu

wypełnienie wniosku na stronie YouLend

dane osobiste

dołączenie wymaganych dokumentów, jeśli takowe będą wymagane (najczęściej 3 miesięczny wyciąg z konta firmowego)

lista rzeczy do zrobienia

potwierdzenie zawarcia umowy z YouLend

uścisk dłoni

akceptacja w panelu PayU zmiany rachunku wypłatowego na rachunek YouLend, z którego po odjęciu należności YouLend, pozostała kwota jest automatycznie wysyłana na konto sklepu

płatności przy użyciu telefonu

uruchomienie finansowania – przelew środków na konto sklepu

14