Globalna platforma płatnicza

Dzięki jednej integracji możesz rozpocząć przyjmowanie lokalnych płatności na wielu rynkach: w Azji, Europie Środkowej i Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Jedno rozwiązanie płatnicze – wiele możliwości

Umożliwiamy firmom każdej wielkości, na dowolnym rynku, korzystanie z wiodących w branży rozwiązań do bezpiecznego przetwarzania płatności online, maksymalizacji konwersji zatwierdzania płatności oraz zwiększania przychodów ze sprzedaży online. Nasza globalna platforma płatnicza z certyfikatem PCI łączy zaawansowaną technologię i analitykę z łatwymi w użyciu narzędziami, zapewniając najważniejsze aspekty bezpieczeństwa i zgodność z przepisami.

 

Oferując szeroki wybór lokalnych i globalnych metod płatności online, wykorzysujemy najnowsze narzędzia w zakresie sztucznej inteligencji i globalnych technologii finansowych – a wszystko to za pośrednictwem jednego globalnego interfejsu API.

global payu system

Dlaczego płatności zagraniczne z PayU GPO?

Handel elektroniczny daje wiele możliwości rozwoju biznesu na skalę globalną. Zapewnienie bezpiecznych i niezawodnych płatności jest integralną częścią procesu sprzedaży transgranicznej i wiąże się z działaniem zgodnym z lokalnymi przepisami, regulacjami oraz innymi standardami. W przypadku sklepów internetowych prowadzących sprzedaż na wielu rynkach, na których obowiązują nakładające się zasady i przepisy dotyczące płatności, ważne jest, aby operator płatności odpowiadał na potrzeby kupujących i umożliwiał płynne procesowanie transakcji.

 

Każda transakcja międzynarodowa wchodzi w interakcje z wieloma różnymi potencjalnymi bankami autoryzacyjnymi, podmiotami przetwarzającymi płatności i dostawcami metod płatności, z których wiele jest unikalnych dla określonych rynków. Stąd też znaczenie globalnego rozwiązania integrującego te różnorodne warstwy płatności jest bardzo istotne.

 

Platforma PayU GPO to prostota i wygoda jednego pulpitu nawigacyjnego do zarządzania płatnościami globalnym i pewność, że każda płatność jest przetwarzana tak wydajnie i pomyślnie, jak to tylko możliwe, bez względu na miejsce jej wykonania.

Co nas wyróżnia?

ludzie globus

Dostęp do konsumentów na ponad 50 rynkach

data

Jedno API – jedna integracja

sieć

Ponad 400 międzynarodowych i lokalnych metod płatności

Jak działa nasza platforma?

Globalna platforma płatnicza jest unikalna, ponieważ PayU GPO działa zarówno jako bramka płatnicza, jak i procesor płatności dla transakcji online. Na niektórych rynkach PayU GPO służy również jako bank przyjmujący płatności.

 

Dzięki integracji tych różnych funkcji, sklepy internetowe mogą korzystać z bardziej wydajnego przetwarzania płatności online, które maksymalizuje wskaźniki zatwierdzania transakcji przy jednoczesnym minimalizowaniu opłat, zwiększaniu bezpieczeństwa i otwieraniu możliwości automatyzacji i optymalizacji przepływów płatności online. Rezultatem jest większa liczba pomyślnie zakończonych transakcji, przy niższym ryzyku oszustwa i mniejszej utracie pieniędzy na rzecz pośredników płatności, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży, wyższych marż i zadowolenia klientów.

 

Na pierwszym etapie każdej transakcji online, bramka płatnicza PayU GPO umożliwia swoim klientom oferowanie płynnej realizacji transakcji w dowolnym miejscu na świecie, z setkami dostępnych metod płatności dostosowanych do potrzeb każdego rynku. W tle nasze systemy łączą wszystkie punkty, aby zapewnić najwyższe możliwe stawki zatwierdzeń przy najniższych możliwych opłatach.

Jak PayU GPO może pomóc Ci w biznesie?

 • Włącz globalnie lokalne płatności

  Włącz globalnie lokalne płatności

  Nasze API łączy się bezpośrednio z lokalnymi podmiotami rozliczeniowymi i alternatywnymi metodami płatności.

  Płatności w lokalnych walutach

  Płatności w lokalnych walutach

  Możliwość rozliczania się w walutach krajowych i zagranicznych, z ponad 20 walutami transakcji i wypłat.

  Lokalne preferencje płatności

  Lokalne preferencje płatności

  Oferuj ponad 400 międzynarodowych i lokalnych metod płatności dla różnych rynków i konsumentów.

 • Bezpieczne przetwarzanie transakcji

  Bezpieczne przetwarzanie transakcji

  Posiadamy certyfikat PCI DSS poziom 1, a ponadto korzystamy z tokenizacji kart i lokalnych narzędzi zapobiegania oszustwom.

  Skalowalny system na przyszłe potrzeby

  Skalowalny system na przyszłe potrzeby

  Zaspokój swoje potrzeby związane z rozwojem dzięki zaawansowanej technologii i przyszłościowej infrastrukturze SaaS.

  Poprawne przechowywanie danych

  Poprawne przechowywanie danych

  Przestrzegaj lokalnych przepisów dzięki naszej globalnie rozproszonej architekturze.

Zaufali nam:

 • Netflix
 • Uber
 • Facebook
 • allegro
 • zara

Orkiestracja płatności

Automatyzacja "Smart routing"

Automatyzacja „Smart routing”

Oferujemy możliwość tworzenia niestandardowych reguł routingu, które kierują płatności do najbardziej optymalnej lokalizacji przetwarzania.

Instant retry

„Instant retry”

„Instant retry” to automatyczna próba ponowienia transakcji kartowej pomimo wcześniejszego negatywnego statusu autoryzacji.

Zaawansowana analiza

Zaawansowana analiza

Jeden pulpit nawigacyjny umożliwia m.in. śledzenie wskaźników akceptacji, porównywanie metod płatności i dostawców.

Tokenizacja

Tokenizacja

Tokenizacja szyfruje dane osobiste użytkownika podczas transakcji. Wykorzystując tokenizację, PayU GPO umożliwia sprzedawcom oferowanie bezpieczniejszych płatności.

PCI DSS

PCI DSS

Działamy zgodnie ze standardem PCI DSS w celu ochrony danych wszelkich transakcji przetwarzanych za pomocą kart.

3D Secure 2.0

3D Secure 2.0

3D Secure to protokół bezpieczeństwa płatności dostosowany do najlepszych praktyk branżowych, a także wymogów UE w zakresie uwierzytelniania klientów. Pomagamy merchantom wdrażać najnowszą wersję 3DS poprzez różnorodne funkcje, w tym Smart Routing Engine.

Posiadamy certyfikaty

certyfikat

14