Shoper – płatności w PayU

Shoper – moduł płatności online w PayU

Czym jest Shoper?

Shoper to platforma e-commerce, która umożliwia zakładanie i prowadzenie sklepów internetowych. Jest to narzędzie zaprojektowane z myślą o przedsiębiorcach i firmach, które chcą sprzedawać swoje produkty lub usługi online.

Shoper – płatności online

Współcześnie Shoper jest jedną z najpopularniejszych platform sprzedażowych w Polsce. W oparciu o tą wiedzę przygotowaliśmy moduł, który dedykowany jest wiodącemu oprogramowaniu dla e-commerce. To on opiera się na intuicyjnym panelu, szybkim wdrożeniu oraz łatwej integracji, dzięki której PayU odpowiada na szereg różnorodnych potrzeb – zarówno Twoich Klientów, jak i Twojego sklepu.

 

Cały moduł bazuje na panelu i funkcjonalnościach, które sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i dużych, prężnie działających sklepów. Ta uniwersalność stała się głównym powodem, dla którego Shoper jest oprogramowaniem wybieranym przez e-commerce’y z różnych branż.

Jak przebiega proces wdrażania PayU Shoper?

Najczęściej zadawane pytania (5)

Ile trwa akceptacja przelewu za zamówienie?

PayU jest operatorem płatności, który realizuje przelewy dla Twojego sklepu w trybie natychmiastowym.

Gdzie znajdę instrukcję wdrożenia Shoper PayU na mojej stronie?

Informacje znajdziesz tutaj.

 

Możesz też skontaktować się z naszym zespołem przez formularz kontaktowy, aby uzyskać odpowiedzi na pytania oraz wsparcie w zakresie integracji i wdrażania modułów płatności w sklepie online.

Jakie metody płatności powinienem wdrożyć na swojej stronie?

Najlepiej wszystkie te, z których będą (i chcą!) korzystać Twoi Klienci. Na początku wybierz metody, które cieszą się największą popularnością – tj. BLIK WordPress, karta kredytowa, przelew bankowy.

Dlaczego mój sklep potrzebuje PayU?

Rozwiązanie PayU to gwarancja bezpieczeństwa, wygody, szybkiej realizacji i sprawnej obsługi zwrotów. To także zbiór popularnych metod płatności, które może z powodzeniem wybrać potencjalnych Klient. Dzięki PayU zwiększasz przewagę konkurencyjną oraz maksymalizujesz swoje szanse na sfinalizowanie transakcji za dane zamówienie.

Czy płatności Shoper PayU obejmuje również płatności mobile?

Tak. Moduł zapewnia szybką realizację transakcji wykonywanych z urządzeń mobilnych.

14