Płatności Visa w PayU

Szybka płatność kartą Visa, bez pośredników. Płatności kartą Visa to jeden z najczęściej używanych sposobów płatności online na całym świecie.

Portfel elektroniczny Visa

Portfel elektroniczny Visa to usługa, która umożliwia przechowywanie wirtualnych wersji kart Visa oraz innych form płatności, bez konieczności ich fizycznego posiadania. Portfele elektroniczne Visa są dostępne zarówno w wersji mobilnej, jak i internetowej i mogą być używane do płacenia za produkty i usługi online oraz offline. Płatność kartą Visa przez Internet jest szybkie, proste i bezpieczne!

Dlaczego warto udostępniać płatności kartą Visa?

Karty Visa są akceptowane w ponad 200 krajach i w ponad 46 milionach punktów sprzedaży na całym świecie. Po dodaniu karty kredytowej lub debetowej do aplikacji Wallet, można dokonywać transakcji online w szybki i wygodny sposób. Portfele elektroniczne Visa oferują wiele korzyści, takich jak wygodę i bezpieczeństwo płatności, możliwość kontrolowania wydatków oraz dostęp do różnych programów lojalnościowych i ofert specjalnych.

W pełni zintegrowana metoda płatności

Płatność Visa jest dostępna z poziomu strony płatniczej PayU – nie musisz wprowadzać żadnych zmian w integracji, to kolejna atrakcyjna forma płatności, dostępna dla Ciebie.

Chcesz najpierw przetestować?

  • Udostępniamy Ci środowisko testowe Sandbox, w którym możesz bezpłatnie przetestować rozwiązania PayU na swojej stronie. Przekonaj się sam, jak wygodny jest nasz system płatności.

14