Płatności Woocommerce (WordPress)

Płatności Woocommerce. Wtyczka płatności WordPress w PayU.

Płatności dla WordPress

WordPress jest narzędziem, które umożliwia szybkie i łatwe tworzenie różnego rodzaju stron internetowych. Dzięki swojej popularności i wszechstronności, jest to jedna z najczęściej wybieranych platform do budowania stron w internecie. PayU umożliwia wykorzystanie modułu płatności w sklepach internetowych postawionych na tym popularnym systemie.
icon

PayU – płatności WordPress – to gwarancja wygodnych i bezpiecznych transakcji.

icon

WordPress płatności online – sprawny proces integracji z Twoją stroną www.

icon

Wtyczka PayU WordPress to bezpieczeństwo dla wszystkich transakcji bezgotówkowych.

PayU – wsparcie w WooCommerce i WordPress płatności!

PayU to bezpieczny system płatności internetowych, stworzony dla serwisów zbudowanych w oparciu o zarówno WordPress, jak i WooCommerce. Dzięki niemu Twoja strona może szybko i bezpiecznie sprzedawać produkty i usługi – bez obaw o poprawne realizowanie kolejnych kroków transakcji.

Moduł płatności WordPress

Moduł płatności WordPress współpracuje z liderami usług finansowych, umożliwiając finalizowanie różnorodnych dróg płatności – od BLIK, przez płatność kartą, aż po WooCommerce płatność przy odbiorze. Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że Twój biznes zyskuje szereg korzyści, które napędzają do rozwoju i osiągania coraz to wyższych wyników sprzedażowych.

Implementacja jest prosta. Nie musisz martwić się o kosztowne i długie procesy wdrożeniowe – przekonaj się sam i nie pozwól swojemu biznesowi dłużej czekać

Chcesz najpierw przetestwoać?

  • Udostępniamy Ci środowisko testowe Sandbox, w którym możesz bezpłatnie przetestować rozwiązania PayU na swojej stronie. Przekonaj się sam, jak wygodny jest nasz system płatności.

Moduł płatności WooCommerce

WooCommerce to e-commerce’owa wtyczka open source dla WordPressa. Z myślą o wszystkich sklepach, które korzystają z jej zasobów, powstał bezpieczny moduł płatności WooCommerce obsługujący transakcje bezgotówkowe.

WordPress wtyczka do płatności PayU, to:

automatisation

Szybka integracja i intuicyjne wdrożenie.

person icon

Wsparcie Specjalistów na każdym etapie instalacji.

mobile icon

Dostosowanie do transakcji mobile.

payments icon

Szereg metod płatności – to Klient decyduje, z której chce skorzystać.

wallet icon

Minimalne koszty wdrożenia.

FAQ WooCommerce (4)

Gdzie znajdę instrukcję wdrożenia wtyczki na mojej stronie?

Informacje znajdziesz tutaj.
Możesz też skontaktować się z naszym zespołem przez formularz kontaktowy, aby uzyskać odpowiedzi na pytania oraz wsparcie w zakresie integracji i wdrażania modułów płatności w sklepie online.

Jakie metody płatności powinienem wdrożyć na swojej stronie?

Najlepiej wszystkie te, z których będą (i chcą!) korzystać Twoi Klienci. Na początku wybierz metody, które cieszą się największą popularnością – tj. BLIK WordPress, karta kredytowa, przelew bankowy.

Dlaczego mój sklep potrzebuje PayU?

PayU to rozwiązanie łączące bezpieczeństwo, skuteczność, ale także niezbędne dla Twojego biznesu funkcjonalności. Wszystko po to, aby ułatwiać realizowanie transakcji bezgotówkowych, które są niezbędne do finalizowania zamówień czy subskrypcji.

Jakie płatności realizuje wtyczka PayU WordPress?

PayU odpowiada na trendy, które wskazują, że współcześni Klienci zdecydowanie najchętniej dokonują transakcji z wykorzystaniem szybkich przelewów bezgotówkowych. W tej grupie znajdują się m.in. płatności kartą kredytową, przelewy bankowe i BLIK.

14