20 lat płatności bez granic

PayU świętuje 20-te urodziny i organizuje konkurs dla fanów zakupów internetowych.

W czerwcu 2002 roku wykonana została pierwsza płatność za pośrednictwem systemu PayU. Od tamtego czasu e-zakupy i e-płatności przeszły długą drogę, aby stać się dziś rozwiązaniami, z których powszechnie korzysta większość Polaków.  W tym roku PayU, pionier płatności internetowych w Polsce, obchodzi 20. urodziny i z tej okazji organizuje konkurs dla fanów zakupów online. Do wygrania, przez cały czerwiec, jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 zł każdy. Każde zgłoszenie przyczynia się także do posadzenia lasu.

 

Rynek płatności internetowych ewoluuje wraz z rozwojem e-biznesów, postępem cyfryzacji przedsiębiorstw i wzrostem kompetencji cyfrowych konsumentów. Regularnie wdrażane są nowe rozwiązania, które sprzyjają łatwości wykonywania zakupów online. Konsumenci oczekują w jednym czasie szybkich płatności mobilnych, połączenia światów online i offline, portfeli cyfrowych, którymi mogą zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak w Internecie, a także wykazują duże przywiązanie do szybkich przelewów bankowych i płatności kartowych. Coraz popularniejsze stają się również płatności ratalne, odroczone oraz cykliczne. PayU odpowiada na wszystkie tego typu potrzeby sprzedawców i kupujących i rozwija rynek płatniczy w Polsce już od 20 lat, a z okazji jubileuszu zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie.

 

W konkursie #20LatPayU udział może wziąć każda dorosła osoba, a do wygrania jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 zł każdy. Laureaci będą mogli zrobić zakupy w wybranym przez siebie sklepie spośród pięciu, które są partnerami konkursu: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk. Dodatkowo, uczestnicy konkursu przyczynią się do posadzenia drzew. PayU zakupi w ich imieniu łącznie 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu.

 

 

Dwadzieścia lat temu wystartowała nasza pierwsza usługa, a naszym celem było ułatwienie, przyspieszenie, a jednocześnie zwiększenie bezpieczeństwa transakcji zakupowych dokonywanych przez Internet. Dzisiaj dla ponad 22 milionów osób w Polsce kupowanie i płacenie online są codziennością. Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zdobyliśmy zaufanie tak wielu milionów e-konsumentów oraz zbudowaliśmy solidne partnerstwa z tysiącami klientów biznesowych, wśród których są najwięksi i najbardziej rozpoznawalni gracze w polskim e-handlu – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU. Zapraszam do świętowania 20-tej rocznicy wykonania pierwszej transakcji przez system PayU razem z nami poprzez udział w konkursie, który przygotowaliśmy dla wszystkich wielbicieli zakupów internetowych – dodaje.

 

Konkurs zorganizowany przez PayU odbywa się na stronie: https://20latpayu.pl/. Aby wziąć udział należy wybrać nagrodę, napisać życzenia urodzinowe dla PayU, a na koniec uzupełnić dane kontaktowe i wysłać zgłoszenie. Uczestnicy konkursu będą mogli także pobrać indywidualny certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa. Konkurs trwa do 30 czerwca 2022 r.

20 lat payu konkurs

 

Zapraszamy także do odwiedzenia strony poświęconej jubileuszowi i historii PayU, która jest systematycznie rozwijana.

 

14