Gramy z radością!

Wspieramy WOŚP bez wychodzenia z domu!

85% Polaków ufa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dlaczego? Bo nieustannie podejmuje nowe zadania, by być transparentną, skuteczną i w swoje działania włączać wszystkich.

 

Już 19 lat trwa współpraca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i PayU. Podczas gdy liczba zbiórek organizowanych w internecie rośnie, PayU czuwa nad bezpieczeństwem i płynnością wpłat oraz dostarcza najnowsze metody płatności, z których mogą skorzystać setki tysięcy darczyńców. Każda złotówka przekazana online pomaga, bo 100 procent każdej wpłaty trafia na konto Fundacji. Dzięki technologiom internetowym nie trzeba wychodzić z domu, aby wziąć udział w największej akcji charytatywnej w Polsce!

 

“Polacy noszą w portfelach coraz mniej gotówki i chętnie korzystają z płatności online także wtedy, gdy wspierają akcje charytatywne. Cieszymy się, że grając od 19 lat z WOŚP mamy swój udział w budowaniu tego zaufania. W tym roku także zachęcamy wszystkich do wspólnego pomagania. Internauci już nie raz udowodnili jak bardzo potrafią się zjednoczyć w ramach akcji, które wspierają polską służbę zdrowia. Wierzę, że 29. Finał WOŚP będzie pod tym względem szczególny.”

– Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU S.A.

 

Środki zebrane podczas 29. Finału WOŚP na zbiórkach internetowych zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Jedną z form wsparcia WOŚP online jest wirtualna puszka PayU w ramach platformy Siepomaga.

 

Więcej informacji:

wosp.org.pl

siepomaga.pl/wspieram29finalwosp

14