PayU z Diamentem Forbesa 2023!

– w rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich 5 lat działalności, przygotowany przez redakcję miesięcznika “Forbes” oraz Dun & Bradstreet. W tym roku zestawienie opracowano po raz piętnasty, a wśród wyróżnionych firm jest PayU S.A.

 

PayU jest liderem i pionierem płatności internetowych w Polsce, przez co konsekwentnie przyczynia się do dynamicznego rozwoju e-handlu. Dostarczamy najlepsze rozwiązania płatnicze online dla biznesów różnej wielkości. Wśród podmiotów, które zaufały naszym płatnościom są zarówno najbardziej rozpoznawalne marki e-commerce w Polsce i w regionie, jak i setki tysięcy małych przedsiębiorstw.

 

Systematycznie rozwijamy także ofertę płatności międzynarodowych i wspieramy przedsiębiorstwa, które wchodzą na drogę ekspansji zagranicznej. Jest to niezwykle istotne, ponieważ odpowiednie dopasowanie metod płatności do preferencji lokalnych użytkowników na danym rynku pomaga sprzedawcom zbudować zaufanie i – co się z tym wiąże – zwiększać konwersję sprzedaży.

 

Z dumą mogę powiedzieć, że wspieramy firmy sprzedające online nie tylko lokalnie, ale i globalnie. W Polsce rozwijamy e-handel już od 20 lat, dostarczając system płatniczy obejmujący kompleksowy wachlarz metod płatności, zawsze dostosowanych do aktualnych preferencji kupujących online i potrzeb sklepów internetowych. Diament Forbesa jest kolejnym potwierdzeniem tego, jak solidnym partnerem w biznesie jesteśmy – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU S.A.

 

Lista jest ważna z jednego, chyba najważniejszego, powodu: Diamenty Forbesa to potwierdzenie Waszej, Drodzy Przedsiębiorcy, wiarygodności, to rekomendacja dla tych, którzy szukają rzetelnych partnerów dla swoich biznesów. Z drugiej strony, obecność w zestawieniu to ogromna odpowiedzialność. Przykłady Diamentów, które robią biznesy tylko z Diamentami, liczymy już w setkach – w ten sposób podsumował ranking Paweł Zielewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes”.

 

Cały ranking dostępny jest na stronie Forbes.pl oraz w lutowym wydaniu magazynu.

 

ziemia technologia 20 lat płatności bez granic PayU

14