PayU z prestiżową nagrodą Made in Poland

– za „rozwijanie oferty międzynarodowych metod płatności umożliwiających ekspansję polskich przedsiębiorstw na rynek europejski”.

W dniach 8-9 czerwca w Berlinie odbył się III Kongres „Made in Poland”, którego celem jest wyeksponowanie w świecie biznesu najwybitniejszych polskich firm, producentów i usługodawców, a także kształtowanie świadomości konsumentów. Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Przedsiębiorczości. 

 

Podczas kongresu PayU zostało uhonorowane godłem „Made in Poland” za „rozwijanie oferty międzynarodowych metod płatności umożliwiających ekspansję polskich przedsiębiorstw na rynek europejski”. Nagrodę odebrał  Marek Dworzański, członek zarządu PayU SA.

 

 

Już ponad 1/3 e-konsumentów w Polsce (prawie 9 mln osób) deklaruje, że zamawia produkty lub usługi w zagranicznych sklepach lub na międzynarodowych platformach handlowych. Coraz częściej firmy, które dopiero zaczynają sprzedaż online od razu chcą oferować kilka wersji językowych sklepu i dostosowują sposoby płatności do preferencji konsumentów z różnych rynków, aby klient mógł zawsze znaleźć najbardziej przyjazny dla siebie, znany sposób płacenia.  Polskie firmy coraz chętniej z sukcesem korzystają z możliwości handlu transgranicznego, z którym nieodłącznie wiąże się dobór odpowiednich metod płatności. 

 

PayU wspiera przedsiębiorców i sklepy internetowe w ekspansji ich biznesów na rynki zagraniczne, dostarczając rozwiązania płatnicze, które są zawsze odpowiednio dopasowane do oczekiwań kupujących na wskazanych lokalnych rynkach. Oferujemy ponad 400 zarówno międzynarodowych, jak i bardzo lokalnych metod płatności na ponad 50 najszybciej rozwijających się rynkach e-commerce na świecie. W odpowiedzi na rosnący trend sprzedaży transgranicznej w e-commerce w krajach Unii Europejskiej, PayU poszerzyło bogate portfolio metod płatności oferowanych w Europie Środkowo-Wschodniej o lokalne metody płatności popularne wśród konsumentów z Europy Zachodniej. W celu zapewnienia pomocy polskim przedsiębiorcom w dostosowaniu się do preferencji klientów ze wszystkich atrakcyjnych i bliskich geograficznie rynków do oferty zostały dodane takie metody płatności jak: Sofort (Klarna), Giropay, iDeal, Paysafecard, Bancontact czy MyBank.

ziemia technologia 20 lat płatności bez granic PayU

14