Erli i PayU GPO rozszerzają współpracę partnerską

Raty 5×0% dostępne dla użytkowników platformy zakupowej.

ERLI, jedna z najszybciej rozwijających się platform marketplace w Europie, uruchamia wygodny system nieoprocentowanych rat 5×0% dostarczany przez PayU. Nowa możliwość sfinansowania zakupów dostępna jest dla wszystkich kupujących przy zakupie produktów o wartości od 100 do 1 500 zł.

 

Ostatni kwartał roku kalendarzowego to od lat najgorętszy okres dla handlu – czas ten obfituje w wiele okazji zakupowych, m.in. Black Friday, Cyber Monday czy okres świąteczno-noworoczny, które zwiększają sprzedaż w sklepach stacjonarnych oraz online. Pomimo nadal wysokiej inflacji, Polacy niechętnie ograniczają swoje zakupy. Zamiast tego, wolą kupować rozsądniej – czyli szukają okazji pozwalających im na oszczędności w domowym budżecie. Tu z pomocą przychodzi właśnie e-commerce – 70% Polaków bowiem już przeniosło lub właśnie przenosi do Internetu zakupy w przynajmniej jednej dużej kategorii z rodzinnych wydatków[1]. Konsumenci cenią w zakupach online możliwość łatwego porównania ofert, szeroki wybór produktów czy właśnie liczne okazje do znalezienia tańszych ofert[2].

 

Teraz dodatkowo użytkownicy kupujący na ERLI mogą w prosty sposób rozłożyć wydatki na nieoprocentowane raty[3] dostarczane przez PayU, lidera płatności internetowych w Polsce. To rozwiązanie pomoże konsumentom podzielić należność za zakupy na 5 wygodnych rat, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Dzięki ratom 0% kupujący mogą pozwolić sobie na większe, a jednocześnie bardziej świadome, przemyślane zakupy online.

 

– W ERLI nieustannie pracujemy nad dostarczaniem naszym użytkownikom nowych sposobów na wygodne i proste, a przede wszystkim tanie kupowanie. Możliwość robienia tańszych zakupów przyciąga do ERLI coraz więcej konsumentów, co pokazuje rosnąca popularność naszej platformy zakupowej – miesięcznie odwiedza nas ponad 6,5 mln użytkowników Internetu. Wychodząc naprzeciw potrzebom kupujących, uruchomiliśmy razem z PayU atrakcyjną ofertę ratalną, dzięki której klienci podzielą zakupy o wartości do 1 500 zł na wygodne 5 rat z RRSO 0% – mówi Katarzyna Kierach, Dyrektor Marketingu ERLI. – Uruchamiając raty z PayU chcemy także dać dodatkowe narzędzie sprzedaży naszym sprzedawcom, którzy dzięki tej dodatkowej i bardzo atrakcyjnej formie płatności mogą przyciągnąć kolejnych potencjalnych klientów i zwiększać konwersję w swoich sklepach.

 

Raty 5×0% zostały już uruchomione dla wszystkich ofert sprzedawców ERLI, dzięki czemu są szeroko dostępne dla kupujących na stronie erli.pl oraz w aplikacji mobilnej platformy zakupowej. Dodatkowym wsparciem będą działania marketingowe, które mają na celu promocję nowej oferty.

 

Od wprowadzenia na rynek naszej nowej usługi ‘Raty 5×0%’w lipcu br. zauważamy ogromne zainteresowanie konsumentów tym sposobem finansowania zakupów. Jest to oferta ratalna inna niż wszystkie, bo dostępna dla koszyków zakupowych już od wartości 100 złotych. Jest to nowa, elastyczna forma płatności, która zachęca do większych i jednocześnie lepiej przemyślanych zakupów. Cieszymy się, że w nadchodzącym okresie intensywnych zakupów będą z niej mogli skorzystać kolejni klienci – użytkownicy platformy handlowej ERLI – mówi Tomasz Żołnierz, Head of Credit Business Development, PayU GPO.

 

[1] https://biznes.interia.pl/finanse/news-zakupy-online-czyli-polski-sposob-na-inflacje-klienci-szukaj,nId,7050257

[2] https://www.gemius.pl/wszystkie-artykuly-aktualnosci/id-79-internautow-kupuje-online-raport-e-commerce-w-polsce-2023-juz-dostepny.html

[3] RRSO: 0%

14