PayU to wszystko czego potrzebujesz dla swojego biznesu

Świętuj z nami 20-ste urodziny. Sprawdź urodzinową ofertę PayU dla nowych klientów z atrakcyjnymi stawkami i wprowadź nowe możliwości dla Twojego Biznesu.

Skorzystaj z urodzinowej oferty na start i rozwiń swój e-commerce

Od 20 lat pracujemy nad tym, aby zaspokoić wszystkie potrzeby sprzedawców i kupujących oraz rozwijać rynek płatniczy w Polsce. Jesteśmy tu dla Was i chcemy, aby szybkie i bezpieczne płatności były dostępne dla każdego. Z okazji urodzin, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę i atrakcyjne stawki. Wypełnij formularz, dołącz do PayU i rozwijaj swój biznes online!

Jak włączyć PayU?

Wystarczą 4 proste kroki!
 • Rejestracja PayU wypełnienie formularza i akceptacja umowy online

  Rejestracja

  Wypełnij krótki formularz i zaakceptuj umowy online. To tylko kilka kliknięć, bo większość danych uzupełnimy za Ciebie. Prościej się nie da!

 • Rejestracja PayU rozpoczęcie procesu weryfikacji

  Weryfikacja

  Przelej jedynie 20 zł opłaty aktywacyjnej, to wystarczy, abyśmy mogli rozpocząć proces weryfikacji. Po sprawdzeniu przez nas danych z Twojego przelewu, możesz przyjmować płatności do limitu 2 500 zł.

 • Rejestracja PayU konfiguracja płatności

  Integracja

  Skonfiguruj płatności w naszym panelu. Do wszystkich popularnych platform sklepowych mamy gotowe wtyczki i pełną dokumentację dla programistów, która pozwoli Ci dostosować płatności do indywidualnych potrzeb, tak aby były atrakcyjne dla Twoich klientów. Przed Tobą ostatni krok, aby w pełni móc wykorzystać atrakcyjność naszej oferty.

 • Rejestracja PayU pozytywna weryfikacja

  Aktywacja

  Przyjmij pierwszą transakcję i czekaj na wiadomość potwierdzającą pozytywną weryfikację. Limit 2500 zł zostanie wtedy zniesiony i możesz zacząć wysyłać towar, a przede wszystkim cieszyć się promocyjnymi stawkami na start z PayU!

 • Świętuj z nami 20. urodziny

  Aktualna oferta

  Sprawdź urodzinową ofertę dla nowych klientów.

PayU to także…

 • hasła zabezpieczenia zagrożenia

  Chcesz nas najpierw przetestować?

  Udostępniamy Ci środowisko testowe Sandbox, w którym możesz bezpłatnie przetestować płatności na swojej stronie. Przekonaj się sam, jak wygodny jest nasz system płatności.

14