PayU Raty

Sprawdź, jak zakupy na raty online otwierają furtkę do nowych możliwości w sklepie internetowym.

Płatności ratalne dla e-commerce

Raty online są coraz chętniej wybieraną formą płatności za zakupy w e-commerce – pośredniczymy w udzielaniu ponad 1000 kredytów dziennie!

Wybierz raty online spośród różnych wariantów

Raty 0% (RRSO 0%)

Pozwalają na rozłożenie płatności za zakupy w sklepie internetowym nawet do 20 rat (RRSO: 0%). Maksymalna wartość zamówienia to 50 000 zł.

Raty 5×0%

Dostępne dla zakupów od 100 zł. Umożliwiają rozłożenie płatności na 5 nieoprocentowanych rat (RRSO: 0%). Maksymalna wartość zamówienia to 1 500 zł.

Raty standardowe

Płatność za zakupy w sklepie internetowym może zostać rozłożona nawet na 50 rat. Maksymalna wartość zamówienia to 50 000 zł.

Korzyści z włączenia rat PayU w Twoim sklepie

Jedna integracja API

Wiele rozwiązań kredytowych dostępnych przy jednym API.

Dostępność

Kwota transakcji ratalnej od 100 zł do 50 000 zł.

Wygoda

Proces ratalny 100% online.

Brak prowizji

0% prowizji od standardowych transakcji ratalnych.

Szybka wypłata

Pełna kwota za zakupy od razu na Twoim koncie.

Szeroka oferta

Usługa 5×0%, raty 0% lub raty standardowe.

Dopasuj raty do swojej branży

Wybierając integrację z naszym interfejsem API możesz zaoferwać swoim klientom wiele metod płatności, w tym płatności ratalne, ponieważ współpracujemy z wiodącymi dostawcami usług finansowania konsumenckiego. Udostępniamy szeroki wybór produktów kredytowych, aby sprostać oczekiwaniom każdej branży.

 

Pieniądze trafiają na saldo sklepu od razu w momencie dokonania zakupu, dzięki czemu możesz korzystać z opcji kredytowych dla Twoich klientów bez ponoszenia ryzyka.

Zaufali nam

Zwiększaj sprzedaż z ratami PayU

Nasi partnerzy

Jak przebiega proces kredytowy?

Zadbaj o obecność rat w sklepie i zyskaj przewagę nad konkurencją! Zachęć klientów do większych zakupów, oferując im kolejną metodę płatności i poinformuj ich o tym, dodając nasz widget ratalny. Zwiększysz w ten sposób sprzedaż w Twoim sklepie.

Zobacz widżet

Najczęściej zadawane pytania:

Mam już umowę z PayU, jak moge uruchomić raty 0% (RRSO: 0%) dla swoich klientów?

Nasz dział handlowy przedstawi Ci ofertę. Skontaktuj się z nami poprzez wysłanie wiadomości w Panelu Merchantckim wybierając „Kontakt”, następnie ”Aktywacja usług”, następnie ”Włączenie dodatkowych usług” i ”Raty 0%”.

Nie współpracuję jeszcze z PayU, ale chcę włączyć raty, jak to zrobić?

Aby skorzystać z naszych rozwiązań ratalnych należy zarejestrować się w PayU, przejść weryfikację i integrację. Można zrobić to  TUTAJ. Następnie należy zgłosić chęć uruchomienia rat poprzez wysłanie wiadomości w Panelu Merchantckim wybierając „Kontakt” → ”Aktywacja usług” → ”Włączenie dodatkowych usług” → „Raty standardowe”. Każde zgłoszenie jest analizowane indywidualnie.

Kiedy otrzymam pieniądze za zamówienie, jeśli klient opłaci je metodą ratalną?

Po uruchomieniu kredytu pieniądze są od razu przesyłane na saldo sklepu (nie w ratach), a transakcja otrzymuje status „Zakończona”. Prowizję za transakcje z ratami 0% rozliczamy analogicznie jak pozostałe metody płatności.

Co to jest widget ratalny i gdzie znajdę instrukcję wdrożenia go na stronę?

Widget ratalny to estetyczny element w formie napisu, wskazujący najniższą dostępną ratę. Po wybraniu go, ukazuje się: pełna kalkulacja, RRSO, przykłady reprezentatywne oraz regulaminy kredytu. Zalecamy osadzenie widgetu ratalnego na kartach produktów lub w koszyku zakupowym. Szczegóły implementacji znajdziesz tutaj.

Moi klienci zadają sporo pytań o transakcje ratalne, czy macie przykładowy zbiór najczęściej zadawanych pytań przez kupujących, który pomoże mi w odpowiadaniu na pytania?

Tak, najczęściej zadawane pytania o zakupy na raty, wraz z odpowiedziami, znajdują się na stronie.

Co się stanie, jeśli mój klient, który zawarł umowę kredytową nie spłaca rat na czas? Czy będę musiał oddać pieniądze za opłaconą transakcję?

Jako e-sklep (sprzedawca) nie masz żadnego ryzyka po swojej stronie. Instytucja finansująca kredyt samodzielnie skontaktuje się z kupującym w sprawie niespłaconych rat.

Jak wygląda zwrot do transakcji opłaconej metodą ratalną?

Każdy zwrot za zakupy na raty ze sklepu internetowego odbywa się w sposób tożsamy do standardowego zwrotu. Po zalogowaniu do Panelu Merchantckiego, należy odnaleźć właściwą transakcję (Płatności elektroniczne -> Transakcje), a następnie po prawej stronie wybrać opcję: Zwróć -> Szczegóły transakcji. Zwrot może być całościowy lub częściowy. Kupujący otrzyma mail z powiadomieniem oraz szczegółami zwrotu, a pieniądze są zawracane do Instytucji Finansującej kredyt- do 3 dni roboczych. Rekomendujemy, aby kupujący skontaktował się z Instytucja Finansującą w celu potwierdzenia informacji o spłacie kredytu oraz aby zlecić dyspozycję zamknięcia umowy kredytu (w przypadku zwrotu całościowego).   Ostatecznie zakupy na raty to usługa dogodna dla obu stron transakcji- zarówno dla kupujących, jak właścicieli sklepów.

Nowość na rynku – raty 5×0%

Dowiedz się więcej
14