Płatności dla stron WWW
i w sklepie internetowym

Płatności dla e-commerce

PayU GPO to zaawansowany system płatności online na stronie, który można zastosować w e-sklepach oraz na stronach WWW. Jest to niezawodne rozwiązanie płatnicze dla e-commerce, które umożliwia realizację transakcji bezgotówkowych w przypadku zakupu produktów i usług online, również w opcji abonamentowej (subskrypcyjnej). Płatności PayU GPO są dostosowane do potrzeb biznesów internetowych każdej wielkości i zapewniają najwyższą jakość usług płatniczych zarówno dla największych przedsiębiorstw, sektora retail, MŚP, jak i szeroko pojmowanej branży usługowej.

Zalety płatności dla e-commerce

Sprawna integracja

Sprawny proces integracji ze stroną www

Kompleksowe wsparcie

Wsparcie w realizacji planu biznesowego

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Minimum kosztów z jednoczesną maksymalizacją funkcji i korzyści

Płatności mobile

Możliwość dokonywania płatności online dla e-commerce z urządzeń mobilnych (np. płatności BLIK w sklepie internetowym).

metody płatności2

Różne metody płatności

Szeroki wybór metod płatności w sklepach internetowych i na stronach www

Jak włączyć płatności PayU GPO?

  • rejestracja

    Wypełnij krótki formularz, zaakceptuj umowę online, przejdź proces weryfikacji i przyjmuj płatności z PayU GPO. Już dziś wykonaj integrację z naszym API lub wybierz gotową wtyczkę do popularnych platform
    e-commerce i ciesz się promocyjnymi stawkami na start.

Wsparcie w płatnościach w sklepie online i na stronie www

Aby bezpiecznie i swobodnie sprzedawać produkty lub usługi – włącz PayU GPO, czyli system płatności online w sklepie internetowym, który zachęca klienta do sfinalizowania transakcji. Współpraca z liderem usług płatniczych dla e-commerce przynosi e-biznesom szereg korzyści, wśród nich wyższą konwersję oraz zaufanie kupujących. Oferowane przez nas płatności dla e-commerce i stron www wspierają generowanie wyższych przychodów ze sprzedaży, pomagają budować przewagę konkurencyjną i gwarantują niezbędne bezpieczeństwo.

 

Włącz płatności 

Dlaczego warto wybrać system płatności PayU GPO?

Czy proces rejestracji jest skomplikowany?

Aby dokonać kompletnej i prawidłowej rejestracji wystarczy wykonać 4 proste kroki: wypełnić formularz, zaakceptować umowę, załączyć dokumenty, zrobić przelew weryfikacyjny.

Gdzie znajdę instrukcję wdrożenia wtyczki na mojej stronie?

Dla najpopularniejszych platform e-commerce udostępniamy dedykowane wtyczki dostępne do pobrania z serwisu Github. Dowiedz się więcej TUTAJ.

Dlaczego mój sklep online potrzebuje płatności PayU GPO?

PayU GPO to połączenie niezbędnego bezpieczeństwa i błyskawicznej realizacji transakcji bezgotówkowych w e-commerce. Wszystko to idzie w parze ze sprawną obsługą oraz popularnymi metodami płatności, z których chętnie korzystać będzie Twój Klient. Płatności dla sklepów online i stron www umożliwiają sprzedawanie nawet niewielkiego wolumenu produktów, również w formie subskrypcji.

Jakie płatności do sklepu internetowego są najpopularniejsze?

Jedną z najpopularniejszych metod płatności, z których korzystają kupujący online w Polsce jest obecnie Blik. Duża część e-konsumentów wybiera także szybkie przelewy internetowe, a w dalszej kolejności karty płatnicze, w tym portfele cyfrowe, takie jak np. Apple Pay czy Google Pay. Warto udostępnić także płatności odroczone (BNPL) oraz raty.

Płatności, które ułatwiają zakupy

  • Chcesz, aby płatności usprawniały proces zakupowy i czyniły go przyjaznym dla klienta? Pragniesz, aby wszystkie transakcje były bezpieczne i bezproblemowe? Włącz sprawdzone płatności od PayU GPO!

14